Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Rookhoutsnippers van els en beuk, 15 kg, middelgroot KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Pot 4 L, gekleurd deksel + vork of tang
4,72 € 4,53 €
4,53 EUR/st.
Houten koolstamper / stamper groot 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/st.
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.