Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kampvuur driepoot met rooster, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/st.
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Gietijzeren pot met pan, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Gietijzeren pan met koekenpan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/st.
Gietijzeren braadpan, 5,5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Module set met digitale thermostaat - dragON 2,7 kW, voor tuinrookovens
251,22 €
251,22 EUR/st.
Elektrische modules met digitale controller - dragON set voor tuinrookovens
231,95 €
231,95 EUR/st.
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Moduulset met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 2,7 kW, voor tuinrookovens
369,02 €
369,02 EUR/st.
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg