Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Stremsel voor kazen 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Microbiologisch stremsel voor kaas in vloeibare vorm 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Ronde kaasvorm Ø 13 x 7 cm voor 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 50 m, met hittebestendigheid tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 5 m, met hittebestendigheid tot 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakersset
Vierkante kaasmakerdoek 50 x 50 cm, 2 stuks
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/st.
Kaaskegel 36 x 32 x 45 cm, 5 stuks
3,85 €
0,77 EUR/st.