Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Essence met perensmaak – perenlikeur, smaakessence 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Essence met perensmaak – perenlikeur, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.
Vierkant Vat voor 40 L, wit, met handvatten, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/st.