Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke schapendarmen kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Natuurlijke schapendarmen kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Natuurlijke schapendarmen - kaliber 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Gedroogde varkensdarmen kaliber 65 mm, 30 cm - 4 stuks
8,07 €
2,02 EUR/st.
Gedroogde varkensdarmen kaliber 100 mm, 50 cm - 2 stuks
4,04 EUR/st.
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg