Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 €
6,39 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Wijnballon 34 L in plastic mand
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop en handgreep
2,36 €
2,36 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg