Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Ronde Romeinse pot 4L
31,70 €
31,70 EUR/st.
27,56 €
27,56 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.