Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot kiemgroente Twist-off + 5 verpakkingen zaden
7,66 €
7,66 EUR/st.
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
Kiemgroentetoren Groene Kuif met radijszaad
3,49 €
3,49 EUR/st.
Meerlagige kiemtoren Niezłe Ziółko met radijszaad
9,44 €
9,44 EUR/st.
Pot kiemgroente Twist-off met radijszaadjes
6,90 €
6,90 EUR/st.
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.