Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Houten rookoven 100 cm, met vuurhaard
292,68 €
292,68 EUR/st.
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 50 m, met hittebestendigheid tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 5 m, met hittebestendigheid tot 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.