Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnset 4 SEIZOENEN - Wilde roos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Fermivin wijngist 7013, 7 g
Enovini® WS wijngist, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Universele wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 150 cm x 11mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/st.
Bayanus gist + voedingsstof - witte en rosé wijnen
1,76 €
1,76 EUR/st.
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg