Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Mijn hobby: huiswijn maken - boek
5,17 €
5,17 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
21,22 €
21,22 EUR/st.
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Pecto-enzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Hefenährsalze 10g
0,95 EUR/st.
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg