Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
3,41 €
1,71 EUR/m
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Meting van het L-appelzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml