Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, appelhout, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/st.
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Kamerthermometer met gouden schaal (-10°C tot +60°C) 28cm mix
4,20 €
4,20 EUR/st.