Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Mijn hobby: huiswijn maken - boek
5,17 €
5,17 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Wijnset 4 SEIZOENEN - Wilde roos
Wijnset 4 SEIZOENEN – Cranberry
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/st.