Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Moer voor Browin-worstenvullers nr 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
5,27 €
5,27 EUR/st.
Reserve-vultuiten voor Browin-worstvullers, 4 stuks
5,00 €
1,25 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr. 311003, 311009, 311020
4,49 €
4,49 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr 311036, 311037, 311038
6,41 €
6,41 EUR/st.
Siliconen zuiger voor verticale worstenvuller van 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/st.
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
33,13 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Moer met schroefdraad voor Browin-worstenvuller nr. 311006
5,80 €
5,80 EUR/st.