Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Bayanus gist + voedingsstof - witte en rosé wijnen
1,76 €
1,76 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Tokay wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Witte plastic trechter fi 25cm
4,95 €
4,95 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen
2,56 €
64,00 EUR/kg
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
Universele wijngist, 20 ml