Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Filterzak voor raamwerkpers 12 l 60g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Cidergist Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.