Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin White Plus - klaringsmiddel 8 g
0,83 €
0,83 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Universele wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Enovini® WS wijngist, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Fermivin wijngist 7013, 7 g
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.