Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Wijngist Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen
2,56 €
64,00 EUR/kg
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Fermivin VR5 wijngist, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
Enovini® WS wijngist, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg