Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Slagerstouw wit-rood katoen (240°C) 55 m
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg