Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
Vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 3 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
3,31 €
1,66 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
Zwart vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Vleeswaren net met afmetingen 15 cm x 50 m, met thermische weerstand tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Vleeswaren net met etiket, afmetingen 15 cm x 4 m, met thermische weerstand van 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Schapendarmen - fi 22/24 mm, op stroken, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m