Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Wijngist Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Universele wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
UVA insectendodende lamp 20 W, zwart
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Insectendodende lamp Manhattan UVA 6 W, zwart
17,56 €
17,56 EUR/st.
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Mollenverjager op zonne-energie – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, 1 stuk
4,12 €
4,12 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grappa 7-10 dagen
3,68 €
30,67 EUR/kg
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.