Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Meten van alcoholgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Meting van schijnbaar extract
2,92 €
2,92 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Plastic roerstaaf 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/st.
Kaliumdisulfiet 1 kg
13,17 EUR/kg
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kraan voor fermentatiecontainer.
3,19 €
3,19 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Twee-armige kroonkurkapparaat 'Greta'
16,83 €
16,83 EUR/st.
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.