Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Niet-breekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0-300 g zout/L
3,95 €
3,95 EUR/st.
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Pekelzout Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg