Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +250°C) 17,5cm
5,80 €
5,80 EUR/st.
Katoenen slagerstouw wit (240°C) 145 m
5,19 €
0,04 EUR/m
Thermometer met dubbele schaal (30°C tot 100°C) / (50°C tot 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/st.
Gietijzeren braadpan, 5,5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/st.
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Keukenthermometer met grafiek (0°C tot +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.