Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vleesprikker
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/st.
Vleesprikker met beveiliging
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l