Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
15,87 EUR/kg
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Twist-off deksel met print – patroon Groenten, Ø 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg