Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Verticale worstenvuller 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Collageendarm Ø55 – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Tuinrookoven 200 L dragON Wood 100E – houtgestookt, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
678,05 €
678,05 EUR/st.
Houten tuinrookoven 200 L – dragON Wood 100E met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
670,73 €
670,73 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg