Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
dragON rookovenset - IQ-modules met Wi-Fi en JET 1 LONG rookgenerator
414,63 €
414,63 EUR/st.
dragON set voor rookovens - IQ-modules met Wi-Fi en JET 2 LONG rookgenerator met aslade
434,14 €
434,14 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en rookgenerator JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +250°C) 17,5cm
5,80 €
5,80 EUR/st.
Keukenthermometer met grafiek (0°C tot +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Collageendarm Ø55 – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.