Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Klar-zyme - klaringsmiddel
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Pecto-enzym
1,95 €
195,00 EUR/l
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.