Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grom 48u 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg