Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Rookchips (100% kersenhout) klasse 2 - 5 x 450 g
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rooksnippers (100% beukenhout) klasse 2 - 450 g X5
Rooksnippers (100% elzenhout) klasse 2 – 5 x 450 g
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Voedselkwaliteit citroenzuur, 1kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Essentie met kersensmaak, 2,5 L voor 250 L gereed drankje
132,68 €
53,07 EUR/l
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg