Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Granieten keuken vijzel met stamper
12,44 €
12,44 EUR/st.
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.
Stalen rookoven dragON 220 L, IQ – met Wi-Fi-besturing
1 341,46 €
1341,46 EUR/st.
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Shaker Vsypto 600 ml - SHAKE IT!
3,70 €
3,70 EUR/st.
Balkonkas met 3 planken
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/st.
Elektrische modules met digitale controller - dragON set voor tuinrookovens
231,95 €
231,95 EUR/st.
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg