Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Distilleergist Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grappa 7-10 dagen
3,68 €
30,67 EUR/kg
Distilleergist Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Hefenährsalze 10g
0,95 €
0,95 EUR/st.
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg