Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Slagerstouw wit-rood katoen (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m