Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Handmatige koffiemolen met instelbare maalgraad
13,41 €
13,41 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf, met zetapparaat en beker
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf
21,22 €
21,22 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Alfa-amylase in vloeibare vorm
1,88 €
188,00 EUR/l
Marmeren keuken vijzel, wit, ø 10 cm
11,19 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Glucoamylase
3,34 €
835,00 EUR/kg
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg