Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Kaasmakerij was, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Pekelzout Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg
Elektrische rookoven dragON PLYWOOD NATURE 100E met verwarmingsmodule en digitale controller
670,73 €
670,73 EUR/st.
Elektrische rokerijset met rookgenerator
340,98 €
340,98 EUR/st.
Set rookhoutsnippers: kers, appel en eik
6,36 €
4,24 EUR/kg
Droger voor paddenstoelen, fruit, groenten en kruiden met temperatuurregeling, 240W, transparant
19,51 €
19,51 EUR/st.