Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18L- MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Modulaire elektrische Convex distilleerder 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 60L-ELEKTR. PERUN
Modulaire distilleerder Convex 30 L - Torpedo, 'Koude Vingers'
270,73 €
270,73 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30L- 2 afscheiders
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 1 voorzetvat
172,20 €
172,20 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18 L - 2 afscheiders
159,76 €
159,76 EUR/st.
Klassieke Convex Distilleerder 18 L - 1 opvangbak
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/st.
HawkStill Distilleerapparaat "Koude Vingers" 60 L, met kolom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/st.
Hawkstill Aabratek 1.0 Elektrische Distilleerder, 30 L
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.