Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
MicroBrouwerij ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/st.
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
dragON Jet 1 rookgenerator met dragON Air elektrische pomp
85,85 €
85,85 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 LONG met aslade
108,30 €
108,30 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 met aslade en pomp
104,63 €
104,63 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Kaaskegel 36 x 32 x 45 cm, 5 stuks
3,85 €
0,77 EUR/st.
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.
Weerstation (RCC,DCF) - elektronisch, draadloos, verlicht, sensor, wit
48,04 € 25,12 €
25,12 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 15L
6,90 €
6,90 EUR/st.
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 €
6,31 EUR/st.