Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Vuurschaal met rooster, Ø55 cm, rond
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Tuinvuurschaal Ø58 cm, rond, schaalvorm
27,31 €
27,31 EUR/st.