Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.