Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grappa 7-10 dagen
3,68 €
30,67 EUR/kg
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Wijngist Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Tokay wijngist, 20 ml
Bordeaux wijngist, 20 ml
Universele wijngist, 20 ml
Kurkapparaat 2-armig metaal.d.22
44,38 € 35,36 €
35,36 EUR/st.