Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Geëmailleerde gietijzeren braadpan - ecru, 5,8 L
54,14 €
54,14 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Wijngist Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Universele wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
UVA insectendodende lamp 20 W, zwart
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Insectendodende lamp Manhattan UVA 6 W, zwart
17,56 €
17,56 EUR/st.
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg