Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Vleesprikker
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/st.
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vleesprikker met beveiliging
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
3,31 €
1,66 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624