Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - zuurgraadregelaar
0,97 €
64,67 EUR/kg
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Reagens voor het meten van zuurgraad
4,90 €
49,00 EUR/l
3-in-1 Bodemtester - pH, vochtigheid, zonlicht
7,63 €
7,63 EUR/st.
2-in-1 bodemtester - pH en vochtigheid
6,90 €
6,90 EUR/st.
Meting van totale zuurgraad
7,31 €
7,31 EUR/st.
Zuurmix - zuurgraadregelaar
1,10 €
73,33 EUR/kg
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Basispakket - wijn
26,83 €
26,83 EUR/st.
Professioneel pakket - wijn
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/st.
Basispakket - most, sap
10,97 €
10,97 EUR/st.
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l