Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Slang voor het aftappen van wijn
3,41 €
1,71 EUR/m
Vleeswaren net met etiket, afmetingen 15 cm x 4 m, met thermische weerstand van 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Universele pot 8 L
11,12 € 9,00 €
9,00 EUR/st.
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg