Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Witte plastic lepel 70cm
6,04 €
6,04 EUR/st.
Witte plastic trechter fi 25cm
4,95 €
4,95 EUR/st.
Witte buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 27cm
3,33 € 3,24 €
3,24 EUR/st.
Witte buitenthermometer (-60°C tot +50°C) 23cm
2,51 €
2,51 EUR/st.
Witte buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 22cm
2,39 €
2,39 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Deksel fi 66/4 fruit op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks