Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumdisulfiet 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
21,22 €
21,22 EUR/st.
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Redukwas - zuurgraadregelaar
0,97 €
64,67 EUR/kg
Meten van alcoholgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Automatische sifon met klep en handvat - 64 cm
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.