Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Kamerthermometer met gouden schaal (-10°C tot +60°C) 28cm mix
4,20 €
4,20 EUR/st.
Set met watermantel - hamkoker 1,5 kg + pan
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Kaastemperatuurmeter (0°C tot +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/st.