Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Brewkit Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers European Lager
20,24 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Gedroogd pecto-enzym
1,78 €
296,67 EUR/kg
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Turbo Cold Gist 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.
Elektrische modules met digitale controller - dragON set voor tuinrookovens
231,95 €
231,95 EUR/st.
Balkonkas met 3 planken
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/st.
Module set met digitale thermostaat - dragON 2,7 kW, voor tuinrookovens
251,22 €
251,22 EUR/st.
Thermometer voor koelkasten en vriezers (-50°C tot +40°C) 17cm
2,00 €
2,00 EUR/st.